E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Te varferit

Etiketim: te varferit

Ditë të vështira/ Si mund të mos joshen të varfërit nga...

Ndërsa numri i të vdekurve në Covid-19 rritet, bandat e krimit të organizuar të Italisë janë në kërkim për të bërë miliona. Shumë italianë...

Erion ku je, jepu zgjidhje hallexhinjve, shuaji urinë

Nga Boldnews.al E mbani mend Lali Erin në kohë me diell dhe paqeje? Shfaqej gjithkund, duke mbjellë pemë e duke puthur fëmijë e të moshuar,...
WhatsApp DENONCO