E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Te rinjte

Etiketim: te rinjte

“Na shoqëruan nga halli”/ Dy orë në komisariat, kush janë të...

Incidenti i shënuar këtë pasdite në ceremoninë e diplomimit të studentëve të Universitetit të Mjekësisë mes kryeministrit Rama dhe dy studentëve ka marrë përmasa...

“A ke mbaruar shkollën ti, jurist”/ Pas 1.5 mld eurove, Rama...

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot atë që konsiderohet si faza e parë e rindërtimit në Durrës, e cila do t'u mundësojë familjeve të...

“Mos e braktisni Shqipërinë!”/ Pedagogja Vongli: Të bindim të rinjtë që...

Mos e braktisni Shqipërinë! Kjo është nisma më e fundit e ndërmarrë nga një grup studentësh dhe pedagogësh në Universitetin e Tiranës, në mënyrë...

“Po të dëgjoj”/ Basha: Potenciali i të rinjve të mbush me...

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha postoi një foto nga një takim me disa të rinj, si pjesë e nismës Po Të Dëgjoj. “Kur talenti...

Kim Mehmeti: Të rinjtë shqiptarë nuk po ikin nga varfëria, por...

Shkrimtari i njohur Kim Mehmeti, përmes rrjeteve sociale reagon ndaj largimit të të rinjve nga Shqipëria. Ai shprehet se të rinjtë nuk ikin prej...

U helmuan 5 ditë pas martesës, zbardhen emrat e dy të...

Një çift të rinjsh, të martuar vetëm 5 ditë më parë, mbërritën në spitalin e Librazhdit në gjendje të rëndë shëndetësore. Të rinjtë u...

“Rrugëtimi për Shqipërinë”/ Basha sot vijon turin e bashkëbisedimit në Korçë

Kreu i PD Lulzim Basha një ditë më parë ka nisur në Elbasan turin e bashkëbisedimit me të rinjtë, të quajtur “Rrugëtimi për Shqipërinë”...

VIDEO/ “Borchardt turp t’ju vijë”, kush janë të rinjtë që “kërcënuan”...

“Borchardt turp t’ju vijë” ishte mesazhi që një grup të rinjsh kanë zgjedhur t’i përcjellin Ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, pas një deklarate të...

FOTO/ Të rinjtë hedhin kapsolla, policia e Lleshit i lag me...

Disa kapsolla janë hedhur në oborrin e Kuvendit të Shqipërisë, në një kohë që deputetët ishin mbledhur në seancë plenare. Kapsollat janë hedhur nga një...

VIDEO/ Basha me të rinjtë: Rama qeveris me batuta, paratë i...

Lulzim Basha, kreu i PD-së, po zhvillon një takim me të rinjtë në Berat. Basha tha se rreziku më i madh që i kanoset sistemit...

Studimi alarmant i EYC: Shqipëria nuk ofron asgjë për të rinjtë,...

Kafenetë përgjithësisht janë zgjedhje e parë për të kaluar kohën e lirë. Të rinjtë thonë se ofron pak mundësi për ta. "Asnjë mundësi, sepse...
WhatsApp DENONCO