E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Tare baste boldnew shsot domain

Etiketim: tare baste boldnew shsot domain

Igli Tare në akuzë për baste/ I vëllai tregon se si...

Një skandal duket se ka shpërthyer në Itali, ku i përfshirë sipas medias italiane është drejtori sportiv i Lazios Igli Tare dhe vëllai i...

Akuzohet për lidhje me bastet, reagon Igli Tare: Gazetari gabohet …

Sot mediat italiane shkruanin për një përfshirje të Igli Tares në kompani bastesh sportive. Drejtori sportiv i Lazios, sipas “Report” në televizionin Rai 3,...
WhatsApp DENONCO