E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Tajvani

Etiketim: Tajvani

Denoncimi/ Berisha: Besos i ka skaduar licenca, kazinoja vijon punën

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se pavarësisht se kazinosë së Tajvanit i ka skaduar licenca, ajo vazhdon hapur punën. "Edvin Hajduti, ortak me Beson e Partisë...

Tajvani lehtëson masat kundër koronavirusit

Tajvani do të lehtësojë edhe më tej masat kundër koronavirusit, njoftuan autoritetet, teksa ky vend ka vetëm gjashtë raste aktive me koronavirus dhe nuk...

Vetëm 130 km nga Kina, si arriti Tajvani të izolonte koronavirusin

Tajvani ndodhet vetëm 130 kilometra larg bregdetit të Kinës, ku më shumë se 800 mijë qytetarë të tij jetojnë atje, ndërsa qindra fluturime lidhen...
WhatsApp DENONCO