E shtunë, Dhjetor 14, 2019
Etiketimet Tahiri

Etiketim: Tahiri

Çështja “Geron Xhafaj”/ Agron Gjekmarkaj: Skandal që Prokuroria kërkon burg për...

Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se i vjen keq për faktin se ku është katandisur drejtësia...

Burgu i Fierit “ndihmon” mëkëmbësin e Habilajve të përfitojë ulje dënimi

Nga Boldnews.al Taulant Haxhiraj, i njohur si mëkëmbësi i Habilajve në parcelat e hashashit në Vlorë, ka përfituar së fundmi 90 ditë ulje dënimi nga...

Ka në ngarkim fëmijë të mitur dhe ka sjellje të mirë/...

Është zbardhur sot vendimi me 140 faqe i Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, i cili iu shpëtoi akuzave...

Dokument/ Zbardhet vendimi për Tahirin: Ja pse u dënua vetëm për...

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të dënoje ish-ministrin Saimir Tahiri me 5 vite burg, e cila është konvertuar në 3.4 vite burg, e...

Tahiri: Rama arrogant, ka probleme të autokracisë…

Edita Tahiri e cilësoi Edi Ramën arrogant. Në një intervistë për RTV Ora, ajo tha se arrogancën kryeministri Rama e ka treguar edhe në raport...

Tahiri drejt marrjes së mandatit, arrin në 114 numri i deputetëve...

Numri i deputetëve në Kuvend ka arritur në 114, ku 35 prej tyre i përkasin asaj që quhet “opozita e re”. Pas dorëzimit të mandateve...

Veliaj: Tahirin e kam komshi, por ai s’ka qenë rivali im...

Kryetari i Bashkisë Erjon Veliaj tha se nuk ka rivalë brenda Partisë Socialiste. Në studion e emisionit “Debati në Channel One”, Veliaj tha se...

FOTO/ Tahiri i merr timonin Ramës: Kujdes larg dorën nga…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjet një fotomontazh, ku timonin e qeverisë e ka marrë Sajmir Tahiri, ish-ministër i Brendshëm. “Kujdes larg dorën nga...

Gjyqtarja që çoi në burg Zaganin do gjykojë Tahirin…/ Ish-komisari ironizon...

Dritan Zagani, ish-drejtues i Antidrogës në Fier, ka reaguar përmes një postimi në rrjet, lidhur me përbërjen e trupit gjykues që do të gjykojë...

Ish-drejtuesi i policisë: Tahiri inkriminoi uniformat blu, nuk ka vullnet politik...

Ish-drejtuesi i Policisë së Lezhës, Arben Hadarmataj i ftuar në studion e Oraneës deklaroi se inkriminimi i Policisë së Shtetit, ndodhi kur në krye...

Tahiri shkatërroi Policinë e Shtetit/ Ish-Drejtori i Përgjithshëm akuza ish-ministrave…

Saimir Tahiri shkatërroi Policinë e Shtetit. Akuza është bërë nga Ahmet Prençi, ish-Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, sipas të cilit ardhja në...

Organizata kriminale/ “Truku” i Saimir Tahirit me “gjykimin e shkurtuar”

Nga Boldnews.al Saimir Tahiri dhe avokati i tij e kishin parashikuar që gjykata mund të pranonte kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda që ai...

“Guruja” i Edi Ramës: Droga, pas Tahirit të hetohet edhe Kryeministri…

Dikur miku i Edi Ramës, sot një prej kundërshtarëve të tij, Koço Kokëdhima, ka komentuar nisjen e proçesit gjyqësor në ngarkim të Sajmir Tahirit,...
WhatsApp DENONCO