E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Superkupa

Etiketim: superkupa

Me mbrojtje të “arnuar” në finalen e Superkupës, zbulohet lista e...

Juventus ka publikuar së fundmi listën e lojtarëve për finalen e Superkupës kundër Napolit, që do të luhet nesër në mbrëmje. Konfirmohen 4 mungesa...

Superkupa e Spanjës shkon për Bilbaon, Barcelona mposhtet pas 120 minutash...

Trofeu i Superkupës së Spanjës shkon për Athletic Bilbaon, që e fiton për herë të tretë në histori. Baskët triumfuan 3-2 ndaj Barcelonës në...

Finale drithëruese, Bayerni triumfon pas 120 minutave (VIDEO)

Kampioni i Evropës dhe i Gjermanisë, Bayer Munchen, fiton Superkupën e Evropës. Bayerni triumfoi pas 120 minutave me rezultatin 2:1 kundër Sevillës, në finalen...

Superkupa e Europës në Budapest, paralajmërimi për tifozët e Bayern: Po...

Finalja e Superkupës së Europës, ndërmjet Bayern Munchen dhe Sevilla rrezikon të shndërrohet në një bombë biologjike, e cila do të ndikonte në përhapjen...

Sezoni i ri nis me Superkupën, sot luhet Tirana-Teuta

Sonte nis edhe sezoni i ri futbollistik në vend 2020-2021. Në “Elbasan Arena” duke nisur nga ora 20:00 luhet finalja e Supërkupës së Shqipërisë...
WhatsApp DENONCO