E dielë, Dhjetor 8, 2019
Etiketimet Spiropali. shoqeria civile

Etiketim: spiropali. shoqeria civile

Rasti “Spiropali”, institucionet heshtin, shoqëria civile, “memece”

Skandali etik dhe ligjor i ministres së Shtetit, Elisa Spiropali, e cila identifikoi me video prindërit e të miturës së dhunuar seksualisht në Kavajë,...
WhatsApp DENONCO