E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Shuplaka

Etiketim: shuplaka

Shuplaka berlineze për Ramën

Nga BoldNews.al Ndërsa kryeministri Edi Rama mbante konferencë për shtyp krah ministrit të fatkeqësive (Ministrit të Rindërtimit) Arben Ahmetaj dhe ministres së Financave dhe Ekonomisë...
WhatsApp DENONCO