E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Shalqi

Etiketim: shalqi

FOTO/ Aksidenti në rrugën e Kombit, përmbyset rimorkio me shalqi

Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit, teksa rimorkio e një kamioni të mbushur me shalqi është përmbysur. Nga fotot e publikuara nga JoQ...

Shalqi apo pjepër? Ja zgjedhja ideale nëse jeni në dietë

Shalqiri dhe pjepri janë dy nga frutat e verës që të gjithë i preferojnë, të shijshëm e me vlera ushqyese. Por nëse jeni duke...
WhatsApp DENONCO