E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Sejko

Etiketim: sejko

“Çuçi po kandidon për deputet apo për perandor?”, njeriu i memeve...

Bledi Çuçi renditet i treti në listën e PS-së në qarkun e Gjirokastrës, por edhe pse është ministër i Brendshëm dhe duhet të japë...

Pipero mohoi udhëtimin në Itali, aktivisti i nxjerr numrat e fluturimit:...

Mbrëmjen e së mërkurës, mjeku infeksionist Pëllumb Pipero mohoi për herë të dytë se kishte qenë për trajtim në Itali pas infektimit me Covid...

Sejko: Ecuria ekonomike do të varet nga masat shtrënguese dhe zgjatja...

Ndikimi negativ i pandemisë vijon të jetë i pranishëm në sektorët e ekonomisë. Kjo u deklarua nga Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko,...

Ironia/ Sejko: Me ritmet e tanishme do na duhen 80 vjet...

Aktivisti Genc Sejko, i njohur ndryshe edhe si njeriu i memeve, ka ironizuar ecurinë e procesit të vaksinimit në Shqipëri. referuar shifrave zyrtare, në...

Njeriu i memeve ironizon Ramën: E dije që grekët meritonin më...

I njohur si "njeriu i memeve", aktivisti Genc Sejko ka ironizuar deklaratën e sotme të kryeministrit Edi Rama për marrëveshjen e detit me Greqinë. Sejko...

Selia e PS riparohet brenda natës, ironia e Genc Sejko: Nuk...

Selia e PS në Shkodër, e cila u bastis dhe u shkatërrua dje nën hundën e policisë, e cila nuk lëvizi as gishtin, u...

A jeni gati për të bërë 1 vit burg? Ja si...

Drafti që doli para dikësh për ligjin anti-shpifje ka krijuar shumë debate në opinionin publik. Në Open në Top Channel është tema e diskutimit...

Trupat e pajetë të lënë në tokë në morg, Sejko: Kjo...

Pas publikimit të disa fotove nga ambientet e brendshme të morgut të Tiranës ka reaguar edhe Genc Sejko, i cili prej kohësh bënnjë oponenc...

Pas Ballukut, Covid-19 infekton edhe guvernatorin Sejko

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, konfirmohet pozitiv me koronavirus. Ai ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka nisur karantinën e detyrueshme. Ditën...

“Nuk kam shkopin magjik”, Genc Sejko ironizon Ramën: Po për inceneratorët?

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se nuk ka shkopin magjik për të zgjidhur kërkesat e naftëtarëve. Ai tha se presionet dhe ultimatumet nuk ecin...

Thirrja e Ramës për naftëtarët, ironia e Genc Sejkos: Pse edhe...

Genc Sejko, i njohur si njeriu i memeve, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, pas thirrjes që ky i fundit i drejtori naftëtareve në Ballsh...

Eli Fara në PS/ Ironia e Genc Sejkos: Mandi Nishtullës ka...

Prej disa ditësh Kryebashkiaku Erion Veliaj raporton se njerëz të ekranit, artistë apo këngëtarë, po i bashkohen socialistëve, në prag të fushatës për zgjedhjet...

FOTO/ Shkelja e marrëveshjes së 5 qershorit, Sejko dhe Kapexhiu ironizojnë...

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim bëri një koment sot, ku u kërkoi palëve që t’i përmbahen marrëveshjes së 5 qershorit. Duke i bërë...
WhatsApp DENONCO