E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Sander Simoni

Etiketim: Sander Simoni

Vetingu/ Jepet vendimi për kryetarin e Gjykatës Speciale

Kryetari i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, Sandër Simoni është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Vendimi u...

Sekserë, apartamente e makina me çmim të lirë, ja çfarë u...

Nga Edmond Hoxhaj | BIRN | Tiranë Kryetari i Gjykatës së Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar, Sandër Simoni kundërshtoi gjatë seancës dëgjimore dyshimet...

Dyshime për 1 apartament / KPK-në nuk e bind raporti i...

Sandër Simoni, kryetar i Gjykatës së Posaçme ka dalë para Vettingut në seancën e parë dëgjimore në KPK. Sipas ILDKPI-së, Simoni e justifikon pasurinë, nuk...

Sandër Simoni, Kryetar i Gjykatës së Posaçme, para KPK/ Probleme me...

Kryetari i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Sandër Simoni do të përballet të martën më 14 janar me Komisionin e...
WhatsApp DENONCO