E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Salillari

Etiketim: Salillari

Shqiptarët, 1.5 miliardë lekë për rrëshqitjen në Borsh për tekat e...

Nga BoldNews.al Autoriteti Rrugor Shqiptar ka hapur me shpejtësi tenderin për rrëshqitjen e Borshit. Rruga që u bë meme dhe simbol i korrupsionit për javë...

“Projekt i gabuar”, ARRSH i dhuron Salillarit edhe 3 milionë euro...

Nga Boldnews.al Salillari, një nga kompanitë më afër Rilindjes, ka përfituar plot 3.5 miliardë lekë shtesë (3 milionë euro) për Unazën e Madhe. Kaosi në...

Foto+Video/ Salillari, 13.7 mln euro mirëmbajtje për “rrugën me gropa” të...

Nga Boldnews.al Një nga tenderat më të diskutuar të mirëmbajtjes së rrugëve është padyshim kontrata D, ajo e rrugëve të Jugut të Shqipërisë. Një nga firmat...

Benet Beci i jep Salillarit 5 mln euro 7 javë para...

Nga Boldnews.al Benet Beci është orvatur prej vitesh sa majtas dhe djathtas, duke drejtuar institucione me të dyja forcat e mëdha politike. Dy institucione "me...

Një tjetër rrugë e Salillarit rrezikon të shembet/ Meta: Kështu ndodh...

Një tjetër aks rrugor në Jug të vendit që mirëmbahet nga kompania “Salillari” rrezikon të ketë të njëjtin fat me atë të rrugës në...

Dokumenti 13 mln euro/ Shiu zbuloi skandalin e ARRSH-“Salillari” në rrugën...

Nga BoldNews.al Shirat e parë të Janarit 2021 zbuluan një skandal të Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) dhe kompanisë së ndërtimit “Salillari”, të cilat kanë një...

“Salillari” po shkatërron Matin, banorët: Sjell inerte nga Tirana dhe merr...

Një masakër mjedisore po i bëhet lumit Mat, pranë fshatit Ferrë Shkopet. Kamionët dhe ekskavatorët e kompanisë Salillari, çdo ditë, gërryejnë shtratin e këtij lumi...
WhatsApp DENONCO