E martë, Shtator 22, 2020
Etiketimet Sadri Abazi

Etiketim: sadri Abazi

Tenderi 5 mld lekë për pastrimin e Pogradecit, Sadri Abazi humbet...

Nga Boldnews.al Kompania e familjes së deputetit Sadri Abazi, “Alko Impeks” ka humbur përballë kompanisë “Rej”, pjesë e së cilës është edhe një personazh i...

Denoncimi/ Sadri Abazi emëron menaxherin e tij në krye të Prokurimeve...

Deputeti i PS, Sadri Abazi, duket se ia ka arritur të vendosë njeriun e tij të besuar në krye të Komisionit të Prokurorimeve Publike....

Përplasjet “show” për PPP/ Xhelal Mziu i PD i dha koncension...

Nga BoldNews.al Kontrata për shërbimin e pastrimit të Kamzës është një ndër ato shembuj tipik kur përplasjet politike pozitë-opozitë për koncensionet dhe Partneritetin Publik-Privat (PPP),...

Raportet me Sadri Abazin dhe miqësitë me politikanët brenda PD/ Ja...

Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, rrëfen miqësitë që ka me politikanët në partinë më të madhe të opozitës, raportet me deputetin socialist Sadri Abazi,...
WhatsApp DENONCO