E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Rushaj boldnew shsot domain

Etiketim: rushaj boldnew shsot domain

Çomo dhe Bozo në listën e PS, Rushaj: Shqiptarët nuk gënjehen...

Drejtuesi i fushatës së Partisë Demokratike, Alfred Rushaj, në një intervistë në emisionin “Kjo javë” në “News 24”, ka folur edhe për kandidimin e...
WhatsApp DENONCO