E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Renea

Etiketim: renea

VIDEO/ Operacioni i RENEA në Nikël, policia jep detaje. Ja çfarë...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me operacionin e zhvilluar në fshatin Nikël të Fushë-Krujës, ku janë kontrolluar 7 banesa. Policia bën të ditur...

Kontrollet në Nikël, RENEA sekuestron disa aparate celulari/ Ja çfarë synohej

RENEA ka zhvilluar një operacion në Nikël të Fushë-Krujës, ndërsa nga raportimet e deritanishme mësohet se nuk janë gjetur armë apo lëndë narkotike. Referuar burimeve,...

RENEA kontrolle në Nikël, çfarë po ndodh

Forcat RENEA po zhvillojnë një aksion blic në fshatin Nikël të Fushë-Krujës. Mësohet se aksioni ka nisur prej mbrëmjes së të enjtes, ndërsa vijon...

45-vjeçari i fshehur në pyll, forca të shumta policie rrethojnë fshatin...

Forca të shumta policie kanë rrethuar fshatin Seltë në njësinë administrative Zavalinë ku po qëndron i fshehur 45-vjeçari Josif Kavaja i cili terrorizoi uniformat...

Vrasja e Ridvan Ramazanit, FNSH dhe RENEA në kërkim të dy...

Policia e Shtetit ka dhënë informacione të reja lidhur me ngjarjen e djeshme të ndodhur në Shkodër ku u vra 46-vjeçari Ridvan Ramazani. Policia shprehet...

RENEA aksion në Laç, arrestohet pronari i një biznesi

Policia e Shtetit ka ushtruar gjatë natës një aksion në Laç për lojërat e fatit. Raportohet se në aksion kanë marrë pjesë edhe forcat...

U ekzekutua nga RENEA në Elbasan, përcillet për në banesën e...

Është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit Lefter Zhidru, 71-vjeçari që terrorizoi një lagje të tërë në Elbasan dhe u ekzekutua...

“Siç vrava ata do iu hedh trutë në erë dhe ju”,...

Detaje të reja kanë dalë nga momentet e fundit përpara ekzekutimit të Lefter Zhidrut ditën e djeshme në Elbasan. Sipas informacioneve 71-vjeçari Zhidru nuk dorëzohej...

RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, Dylgjeri: Edhe Xhevdet Mustafën kështu e vranë

Gazetari Ylli Dylgjeri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ekzekutimin e 71-vjeçarit, Lefter Zhidru, nga forcat RENEA. Dylgjeri shkruan se...

U ekzekutua nga RENEA, trupi i 71-vjeçarit mbetet në morg/ Asnjë...

Lefter Zhidru, 71 vjeç, nga fshati Xarrë i Sarandës, u ekzekutua pasditen e djeshme në banesën e tij në Elbasan, ku jetonte prej 5...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit/ Gazetari: Gjatë negociatave, Zhidru shante qeverinë

Gazetari Spartak Koka, në një lidhje live për ‘Opinion’ deklaroi se 71-vjeçari Lefter Zhidru ka qenë agresiv në kushtet për t’u dorëzuar. Më tej, gazetari...

U ekzekutua nga RENEA/ Gazetari i njohur: 71-vjeçari të neutralizohej me...

Lefter Zhidru, 71 vjeç, u ekzekutua nga RENEA, në qytetin e Elbasanit, pas 5 orë negociatash. Ngjarja e pati zanafillën në një konflikt mes...

RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, ish-ministri i Brendshëm: E turpshme, neveri për pushtetin

Ish-ministri i Brendshëm në siglën e PD, Flamur Noka, e ka quajtur të turpshme për shtetin ekzekutimin e 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA...
WhatsApp DENONCO