E mërkurë, Dhjetor 2, 2020
Etiketimet Raste te reja

Etiketim: raste te reja

Koronavirusi në Itali/ 684 viktima dhe mbi 20 mijë infektime në...

Në 24 orët e fundit, në Itali, janë regjistruar 20,709 raste të reja me COVID-19 pas 207,143 tamponëve të kryer. Kjo u raportua në buletinin...

Koronavirusi në Greqi/ 2199 raste të reja dhe 111 viktima në...

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik EODY në Greqi publikoi sot 2199 raste të reja të virusit të ri në vend, 25 prej të cilave...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 29 viktima dhe 1069 raste të...

Shifra të larta vijnë nga Maqedonia e Veriut. Në 24 orët e fundit në këtë vend janë regjistruar 29 viktima dhe 1 069 raste...

Koronavirusi në Itali/ Mbi 19 mijë raste të reja dhe 785...

Sot në Itali u testuan rreth 180 mijë tamponë, që rezultuan në 19.350 raste pozitive ndaj COVID-19. Një bilanc në rritje nga dita e...

Rekord viktimash nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka shënuar sot rekord të ri të viktimave nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar për 41 të vdekur dhe 1022...

Greqi/ 121 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit,...

Në Greqi është shënuar sot shifër tronditëse viktimash nga Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit 121 persona kanë humbur betejën si pasojë e koronavirusit. Numri...

Koronavirusi në vendin tonë/ 16 viktima në 24 orët e fundit,...

16 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusi në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 6 qytetarë nga Tirana, 3 qytetarē nga Fieri,...

Koronavirusi në Shqipëri/ 545 raste të reja në 24 orë dhe...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 545 raste të reja me koronavirus nga 2026 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Itali/ Mbi 28 mijë raste dhe 827 viktima në 24 orë,...

Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 28 352 raste të reja koronavirus. Ky është bilanci ditor në buletinin e Ministrisë së Shëndetësisë,...

Koronavirusi në Shqipëri/ 645 raste të reja dhe 18 viktima në...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 645 raste të reja nga 2201 testime të kryera. Harta e të prekurve: 272 raste...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 30 viktima dhe mbi 1100 raste...

Pandemia e koronavirusit vijon të shkaktojë viktima në Maqedoninë e Veriut. Kështu, sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit, në vendin fqinj kanë...

Koronavirusi në Itali/ 29 mijë raste të reja dhe 822 viktima...

Një tjetër ditë e keqe në Itali, përsa i përket bilancit nga pandemia e koronavirusit. Buletini i përditshëm i Ministrisë së Shëndetësisë tregon se në...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 39 viktima dhe mbi 1.200 raste...

Maqedonia e Veriut vijon të mbetet një nga vendet më të prekura nga koronavirusi në rajonin tonë. Sipas Ministrisë së shëndetësisë në 24 orët e...
WhatsApp DENONCO