E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Rama boldnews host domain

Etiketim: rama boldnews host domain

Premtimi për rritjen e pagave për mjekët e infermierët/ Ish-deputeti: Rama...

Ish- deputeti i PD, Bardh Spahia ka akuzuar Ramën se për rritjen e pagave për mjekët dhe infermierët ka kopjuar pikërisht strategjinë e selisë...

Akuzat ndaj Thaçit dhe Veselit/ Rama: Nesër do të shprehem për...

Kyeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas akuzave që i janë bërë presidentit të Kosvës Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, për krume...

Ish-ministri i kthehet Ramës: Mos u kërko llogari qytetarëve, ja pse...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi rama i cili paralajmëroi rikthimin e karantinës në rast se të infektuarit...

Pse u tërhoq kryeministri nga komisionerët e depolitizuar? Ja si përgjigjet...

Kryeministri Edi Rama në një lidhje me emisionin ‘Open’ ka folur për marrëveshjen për Reformën Zgjedhore dhe për arsyet se përse ai u tërhoq...

Publikohet studimi/ Opozita parlamentare në 80 përqind të rasteve ka votuar...

Instituti i Studimeve Politike ka publikuar së fundmi një studim mbi votimet në Kuvend të së ashtuquajturës opozitë parlamentare. Të dhënat tregojnë se gjithë deputetët...

‘E kemi dimrin e dytë’/ Shoqëritë turistike thirrje Ramës: Jemi hapur...

Një javë nga hapja e sezonit turistik, në Vlorë prenotimet janë të bllokuara. Lajmi konfirmohet nga kreu i operatorëve turistikë për jugun, Vasil Bedini. Nga...
WhatsApp DENONCO