E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Qerret

Etiketim: qerret

Cili oligark ia ka vënë syrin plazhit në Qerret? 15400 m2...

Nga Boldnews.al Një nga zonat më të preferuara të oligarkëve është padyshim zona e Qerretit në Kavajë. Afërsia me Tiranën dhe Durrësin, e kanë shëndërruar...

VIDEO/Vlerësimi pas tërmetit, banorët çuditen me aktet e ekspertimit, ja çfarë...

Mungesa e seriozitetit për vlerësimin e sigurisë së banesave të dëmtuara pas tërmetit është kthyer një nga shqetësimet kryesore në javën e tretë pas...
WhatsApp DENONCO