E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Provokuese

Etiketim: provokuese

VIDEO/ Njihuni me tifozen “hot” të Interit që po “tërbon” fansat

Modelja italiane Ines Trocchia ka surprizuar fansat e saj me një video 'hot'. Bukuroshja njihet si një tifoze e zjarrtë e Interit dhe kjo video...

Modelja ‘ngamcon’ imagjinatën e meshkujve, fotografohet siç e ka bërë nëna

Modelja CJ SPARXX ka postuar disa foto të reja në Instagram, foto të cilat kanë "çmendur" fansat e saj. Ajo ka ngacmuarimagjinatën e meshkujve...

Françeska Jaçe provokon sërish, zhvishet para pasqyrës

Françeska Jaçe njihet për foramt e saj trupore dhe fotot provokuese që poston në rrjete sociale. Siç duket modelja nuk e ka fare problem të...

Rita Ora iu nënshtrua një operacioni të dhimbshëm, pas tij publikon...

Rita Ora ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke pikturuar dhe me këtë gjë ajo ka treguar se i është nënshtruar një...

Këndon himnin duke u zhveshur, partnerja e futbollistit rrezikon burgosjen (Video)

Irina Moroziuk këndon himnin kombëtar ukrainas me veshje provokuese dhe rrezikon burgosje. Ky veprim i partneres së futbollistit të njohur Mykola Moroziuk, ka ngjallur shumë...

I çmendi ndjekësit! Wanda Nara shtrihet mbi shtrat e zhveshur dhe...

Wanda Nara nuk lë vend për imagjinatë me foton e saj më të fundit. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ndërsa paraqitjet e saj...

Gjysmë e zhveshur, Morena Taraku ‘provokon’ fansat teksa ‘rrëzohet’ në dëborë...

Morena Taraku është një ndër femrat më të bukura dhe më provokuese të showbiz-it shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon...

Kuzhinierja seksi që çmend ndjekësit me fotot provokuese

Modelja australiane Jem Wolfie e cila brenda një muaji nga 1.7 milion arriti 2.2 milion ndjekës në Instagram nuk ndalet së postuari foto provokuese. Jem...

Vapë e madhe! Këngëtarja me origjinë shqiptare i nxjerr të gjitha...

Këngëtarja, 28 vjeçare me origjinë shqiptare, Rita Ora pozoi topless për një xhirim të revistës Love me vetëm një gjerdan të madh dhe doreza. Për...

“Pushtoi” fushën e futbollit nudo, modelja provokon me fotot “hot”

Kinsey Wolanski u bë e famshme pasi “pushtoi” pushtoi fushën e blertë të futbollit, ku po zhvillohej finalja e Champions League, veprim i cili...

E bija publikon foto ‘provokuese’, ja çfarë i thotë Sabiani si...

Keisi Medini është vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, dhe ajo është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar. Keisi ka...

Loredana shfaqet provokuese nga vaska, por kush është mashkulli pranë saj?!...

Loredana dhe Mozzik kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre, nga ku kanë nisur edhe procedurat e divorcit dhe këtë gjë e kanë...

Gjoksin në pah dhe këmbët lart/ Enca çmend rrjetin me foton...

Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Por herë pas here ajo provokon edhe me fotot e saj seksi. Veshjet e...
WhatsApp DENONCO