E entje, Gusht 5, 2021
Etiketimet Politike shendet koronavirusi vokshi boldnews host domain

Etiketim: politike shendet koronavirusi vokshi boldnews host domain

Denoncimi/ Vokshi: Të hetohen dhe shkarkohen ata që urdhërojnë fshehjen e...

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi, ka ngritur sërish alarmin për krimin e rëndë që po bëhet në shkolla, ku po fshihen rastet me Covid. Me...
WhatsApp DENONCO