E dielë, Mars 7, 2021
Etiketimet Policia

Etiketim: policia

U qëllua me armë ndaj automjetit, policia jep detajet/ Shënjestra e...

Policia e Shkodës ka dhënë detaje mbi ngjarjen e ndodhur në këtë qytet, ku ndaj një automjeti që drejtohej nga një 30-vjeçar u qëllua...

I shpallur në kërkim, arrestohet 42-vjeçari/ Ja për çfarë akuzohet

Policia e Pogradecit arrestoi një 42-vjeçar, i shpallur në kërkim prej muajit nëntor të 2020. Mësohet se A. K., banues në fshatin Velçan u vu...

Transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet 29-vjeçari nga Korça

Policia e Korçës arrestoi 29-vje♪5arin E.V.i cili u kap duke transportuar emigrantë të paligjshëm, kundrejt shpërblimit. 29-vjeçari u arrestua në lagjen nr.1 në Pogradec, duke...

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, ngrihen postoblloqe kontrolli

Policia ka ngritur postblloqe në Fushë-Krujë për të ndaluar personat e shpallur në kërkim. Mësohet se përfaqësues të Ministrisë së Brendshme janë gjithashtu prezente...

FOTOLAJM/ Policia kap pa maskë moderatorin e njohur

Në fotot e publikuara nga LSA-ja ditën e sotme, mes njerëzve që këshillon apo gjobit policia, është parë edhe gazetari dhe moderatori Ardit Roshi....

I riu dhunohet nga 4 persona të armatosur në lokal, reagon...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë në një lokal në Krujë ku disa persona të maskuar, të armatosur kanë hyrë...

Nuk u gjet në banesë, 35-vjeçari me COVID gjobitet me 700...

Një 35-vjeçar me iniciale B.D. i infektuar me COVID është gjobitur me 700 mijë lekë pasi në momentin e kontrollit nga policia nuk është...

Skandal/ Denoncuan vdekjen e babait në Infektiv, policia nis procedimin ndaj...

Policia e Tiranës njoftoi se ka nisur procedimi penal për dy vajzat e Rifat Lalos, që denoncuan kushtet e trajtimit të babait të tyre...

Kontrolli në lokal pas ndalim qarkullimit, ja çfarë gjen policia/ Arrestohen...

Pesë persona u arrestuan në Tiranë, pasi u konstatuan jashtë orarit të lejuar, në ambientet e lokalit që e kishin përshtatur për përdorim droge. Gjatë...

Duhet të ishin mbrojtësit e tyre, policët harrojnë profesionin në Kosovë:...

Pesë persona janë arrestuar në fshatin Stanishor të Novobërdës, dy prej tyre pjesëtarë të Policisë së Kosovës, pasi dyshohen se kanë rrëmbyer një djalë...

Kapen pa maska, gjobiten 890 qytetarë/ Masa administrative edhe ndaj lokaleve

Policia e Shtetit ka gjobitur 890 shtetas për mosvendosjen e maskave mbrojtëse. Gjithashtu, gjatë 24 orëve të fundit, shërbimet e Policisë Rrugore kanë...

Në Bjellorusi policia bastis shtëpitë e gazetarëve dhe aktivistëve

Forcat bjelloruse të sigurisë bastisën të martën shtëpitë e gazetarëve dhe aktivistëve të të drejtave të njeriut në disa qytete në mbarë vendin, duke...

Emrat/ I kërkuar për tentativë vrasjeje, 32-vjeçari arrestohet bashkë me policin...

Policia e Tiranës ka arrestuar një 32-vjeçar, i shpallur në kërkim për veprën penale Vrasje me dashje” mbetur në tentativë. Gjithashtu, gjatë operacionit, i koduar...
WhatsApp DENONCO