E premte, Janar 15, 2021
Etiketimet Poezia

Etiketim: poezia

“Një ditë ku asgjë nuk ishte si ditët e tjera”, –...

Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta ish-lojtari i të rinjve të Skënderbeut, Dorian Tahirllari. 18-vjeçari vuante nga një tumor malinj dhe kishte kryer disa...
WhatsApp DENONCO