E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Plagosja

Etiketim: plagosja

I biri qëlloi me thikë 5 besimtarë në xhami, flet i...

Rudolf Nikolla nga Mati plagosi me thikë, mesditën e sotme, 5 persona në xhaminë “Dine Hoxha”. Pas sulmit ai u neutralizua nga vetë besimtarët...

Plagosja e të afërmve të kandidatit për deputet, shpallen në kërkim...

Policia e Tiranës ka reaguar në lidhje me konfliktin e mesnatës së djeshme pranë zyrave të LSI-së në Sauk, ku mbetën të plagosur vëllezërit...

Plagosi me thikë të riun, arrestohet 48-vjeçari në Shijak

Policia e Durrësit ka arrestuar orët e fundit 2 shtetas, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Një prej të ndaluarve është nga qyteti i...

EMRI/ Plagosja në Durrës, autori i dënuar më parë për armëmbajtje...

Alket Buçpapaj, autori i plagosjes së 25-vjeçarit Arbër Tivari, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës rezulton i dënuar me dy vite burg...

Plagosja në Korçë, policia jep detajet/ Ja si ndodhi ngjarja

Policia ka dhënë detaje mbi plagosjen e ndodhur në Korçë, ku një 45-vjeçar pas një konflikti verbal ka marrë një plumb në këmbë. Policia bëri...

Plagosja e dyfishtë në Durrës, autori qëlloi mbi nënë e bir/...

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Durrës mbëmjen e sotme ku kanë mbetur të plagosur nënë e bir. Ato...

I zoti i shtëpisë i doli para së bashku me kushëririn,...

Është arrestuar një nga autorët e dyshuar të tentativës për grabitje mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit. Bëhet fjalë për Elis Bushin, Banues...

Përplasja mes dy biznesmenëve të ndërtimit, shkon në 3 numri i...

Kronikë e një ngjarje të paralajmëruar ka qenë plagosja e trefishtë që ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Ndre Mjeda’ në Tiranë, pas konfliktit...

Plagosi kunatin me armën e babait, policia jep detaje mbi ngjarjen

Një 25-vjeçar mbeti i plagosur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se Altin Koço ka qëlluar me armë në drejtim të burrit...

Plagosi me armë çiftin për t´i grabitur banesën, arrestohet Markelian Cungu

Arrestohet në Kosovë, Markelian Cungu, personazhi i përfshirë në shumë vjedhje në Shqipëri, ku ngjarja me e fundit që është implikuar është ajo e...

Detaje nga plagosja në Lezhë/ “Leksi i druve” udhëtoi 15 km...

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona, të cilët dyshohet se kanë lidhje me atentatin e dështuar ndaj 42-vjeçarit, Aleksandër Doda, i njohur si...

Plagosja e Vis Korçarit, Gjykata e Elbasanit vendos arrest me burg...

Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg për Elvis Koçi Çaushllari,Feliks Filaj dhe Ersi Çekani. Pasi shqyrtoi provat e paraqitura nga...

Plagosja në Fier/ Shpallen në kërkim dy persona, arrestohen dy të...

Dy persona janë arrestuar nga policia e Fierit lidhur me plagosjen e ndodhur dy netë më parë. Të arrestuarit akuzohen për moskallëzim krimi dhe...
WhatsApp DENONCO