E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Peshkopi

Etiketim: Peshkopi

“Rama ik” në mitingun e Peshkopisë, ja reagimi i Kryeministrit

Gjatë fjalës së tij në një takim me banorët në Peshkopi, kryeministri Edi Rama është ndërperë nga një qytetar që thërriste “Rama ik”. Pasi...

FOTO/ Basha: Do rihapim filialin e Universitetit në Peshkopi, mos ia...

Kreu demokrat Lulzim Basha premtoi nga Dibra rihapjen e filialit të universitetit në Peshkopi, ndërsa u shpreh se Qeverisja e Ramës i shkaktoi...

Rastet e reja me Covid-19, 5 në Vlorë dhe 2 në...

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 5 raste të reja me koronavirus në Vlorë, ndërsa dy raste të tjera janë zbuluar në Peshkopi. E...
WhatsApp DENONCO