E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Perplasje

Etiketim: perplasje

Tensione te Partizani, raportohen mosmarrëveshje mes Olsi Ramës dhe presidentit Demi

Humbja e fundit ndaj Vllaznisë në Shkodër me rezultatin 1-0 mund të lërë pasoja të mëdha në klubin e Partizanit. Disfata nuk ishte vetëm...

Balla i publikon Metës foton te resorti i Hajrave/ Blushi: Trego...

debate të ashpra mes zëdhënësit të Presidentit dhe atij të kreut të Grupit Parlamentar socialist, Taulant balla. Besjan Ajazi, në rolin e këshilltarit të Ballës,...

Përplasje me armë në Korçë

Një sherr në Korçë degjeneroi në të shtëna me armë zjarri pasditen e sotme. Nga të shtënat nuk ka persona të lënduar. Një nga...

Të shtënat me armë terrorizuan Shkodrën/ Zbardhet konflikti mes 3 të...

Dy persona janë arrestuar nga policia, pas ngjarjes së mesditës së sotme në Shkodër, ku një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër...

“Të gatshëm për përleshje”/ Turqia shton praninë ushtarake në Siri

Mes Sirisë dhe Turqisë raportet janë shumë të ndezura. Presidenti Recep Tayipp Erdogan dërgoi në Idlib forca të tjera ushtarake për të përforcuar “pikat...

Korinth/ Përplasje me armë zjarri mes policisë dhe 3 shqiptarëve, dy...

Një konflikt me armë zjarri është shënuar në Korinth të Greqisë, me protagonistë policinë greke dhe tre shqiptarëve. Raportohet se policia greke po vëzhgonte prej...

Bukuresht/ Dhjetë të plagosur nga përplasja e dy trenave

Dhjetë persona u plagosën nga përplasja frontale e një treni pasagjerësh me një tren mallrash të mërkurën pranë Bukureshtit, sipas shërbimit lokal të reagimit...

Soros kundër Trump

George Soros është një tjetër pjesëtar cifut i spikatur në procedurat e gjykimit. Ai është aq i shëmtuar saqë shpirti ynë ndjen që ai...

Si i shpëtoi atentatit anëtari i “Gaxhait”/ Larja e hesapeve, nga...

Larja e hesapeve dyshohet se është motivi i atentatit ndaj Inez Hajrullës. Menaxheri i një klubi nate dhe një agjencie udhëtimesh dyshohet se fshihet...

Aksident në Lezhë, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë. Sipas raportimeve të para, drejtuesi i një motori ka humbur kontrollin dhe për pasojë...

Blendi Fevziu rrëfen përplasjet e familjes së tij me Zogun/ Ja...

Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoha...

Sterkaj-Ramës: E keni bërë si tender emërimin e drejtorëve/ Përplasjet në...

Kryeministri Edi Rama mblodhi sot deputetët, koordinatorët dhe kryebashkiakut e Rajonit të Veriut, në një takim që zgjati rreth 90 minuta. Kreu i Qeverisë, njëherazi...

HEC në Kaçinar, tjetër përplasje/ Digjen 4 makineri dhe dhunohen dy...

Dy persona që ruanin makineritë e firmës që do të ndërtoje një HEC në Kaçinar të Mirditës janë dhunuar fizikisht, ndërsa 4 automjete janë...
WhatsApp DENONCO