E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Perplasje politike

Etiketim: perplasje politike

Pasojat e mundshme të përplasjes politike për votimin me postë

Presidenti Donald Trump nuk pranoi të mërkurën të thoshte nëse angazhohej për një transferim paqësor të pushtetit po qe se humbet zgjedhjet dhe përsëri...
WhatsApp DENONCO