E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Pema

Etiketim: pema

FOTO/ Pema më e shtrenjtë e Krishtlindjeve, kushton plot 14 mln...

Diamante, kristale Swarovski, flori dhe argjendari me vlerë, të vendosura rreth saj. Pema e festave të fundvitit më e shtrenjtë në botë, është realizuar nga...
WhatsApp DENONCO