E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Patronazhist

Etiketim: patronazhist

“Fuksa na ulin, fuksa na ngrenë”, zbardhen mesazhet e Veliajt me...

Në kulmin e debatit lidhur me rolin e patronazhistëve dhe përdorimin e të dhënave personale të qytetarëve, duke i klasifikuar ata si mbështetës ose...

Thellohet më tej skandali, shumica e patronazhistëve janë të punësuar në...

Një analizë statistikore e databazës së rrjedhur në media për menaxhimin e votuesve sugjeron se shumica dërrmuese e “patronazhistëve” të Partisë Socialiste janë të...

“Mbaje në monitorim, është i zhgënjyer”, ja komentet e patronazhistëve për...

Skandali me publikimin e të dhënave të 910 mijë qytetarëve në Tiranë nuk përfundoi me nxjerrjen e të gjitha informacioneve të tyre, nga karta...

Përdorimi i të dhënave personale nga Rilindja, flet patronazhisti i Berishës:...

Përdorimi i të dhënave personale nga Rilindja për të identifikuar bindjet politike të qytetarëve është kthyer në një çështje shqetësuese dhe ka shkaktuar shumë...
WhatsApp DENONCO