E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Pasuria

Etiketim: pasuria

Rreth 18 mln lekë të pajustifikuara/ “Flamujt e kuq” në pasurinë...

Prokurori i Prokurorisë së Tiranës, Kolë Hysenaj do të përballet të premten më 18 shtator me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që...

Përballet me vetting, ja si ka ndryshuar pasuria e gjyqtarit Arjan...

Gjyqtari i Gjykatës Administrative të Apelit, Arjan Qafa do të përballet të premten më 11 shtator me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i...

Nesër përballet me KPK, si ka ndryshuar pasuria e gjyqtarit Tritan...

Gjyqtari i Apelit të Durrësit, Tritan Hamitaj do të përballet të enjten me 10 shtator me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i vetingut...

Drogë dhe grup kriminal, OFL iu dërgon formularin katër shtetasve/ Emrat

OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë 4 shtetasve. OFL i ka nisur kërkesat Altin Çelës, Genci Xhixhës, Ergest Zhupanit dhe Sulejman...

OFL i kërkon të dhënat e pasurive 3 shtetasve/ Emrat

OFL i ka nisur kërkesat për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre shtetasve në Shkodër e Malësi të Madhe në kuadër të zbatimit të...

OFL i dërgon formularët 3 të dënuarve, dy prej të cilëve...

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit 3 shtetasve, dy prej të cilëve në Berat dhe një në Fier. Në kuadër të...

OFL i dërgon formularët 5 shtetasve, 4 të dënuar për vjedhje...

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit të pasurisë 5 shtetasve, 4 prej të cilëve në Tiranë dhe tjetri në Durrës. Sipas...

Skandali/ KLGJ nuk verifikoi pasurinë e Sokol Sadushit para emërimit në...

Nga Boldnews.al Disa dokumenta zyrtare, të konsultuara nga “Boldnews.al”, dëshmojnë se Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ) ka kualifikuar Sokol Sadushin për në Gjykatën e Lartë,...

OFL i dërgon formularët për pasurinë 3 shtetasve

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët e vetëdeklarimit të pasurisë 3 shtetasve të dënuar për vjedhje me dhunë me pasoja të rënda,...

Përballet me Vetting, si ka ndryshuar pasuria e gjyqtarit Petrit Çomo

Gjyqtari Petrit Çomo i Gjykatës së Tiranës do të përballet të mërkurën më 5 gusht me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa gjykuese që...

OFL i dërgon formularët 7 qytetarëve, afat 48 orë për deklarimin...

OFL i ka dërguar formularët e deklarimit të pasurive 7 qytetarëve, të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale. Sipas një njoftimi zyrtar OFL...

Vetingu i bashkëshortes ngre dyshime për pasurinë e Sokol Sadushit

Vendimi me shumicë votash i Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për gjyqtaren e Gjykatës së Apelit Tiranë, Edlira Petri ngre hije dyshimi mbi pasurinë...

Gjyqtari i Apelit të Vlorës Hysen Saliko para Vetting, ja si...

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit Vlorë, Hysen Saliko do të përballet të mërkurën me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Si ka ndryshuar pasuria e...
WhatsApp DENONCO