E hënë, Shtator 23, 2019
Etiketimet Pasuria

Etiketim: pasuria

Pasuria përrallore e kryebashkiakes së Ramës/ Majlinda Bufi, ja si i...

Majlinda Bufi hoqi dorë nga Kuvendi i Shqipërisë në vitin 2015 për të kandiduar për një mandat në krye të Bashkisë së Roskovecit. Në...

Pasuria marramendëse e ministres së Ramës/ 127 mijë euro cash, shtëpi...

Belinda Balluku, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, duke zëvendësuar Damian Gjiknurin, edhe pse ka vetëm disa muaj në krye të Ministrisë së Infrastrukturës dhe...

Vetingu i Donika Prelës/ KPK injoroi ‘sinjalet e kuqe” të pastrimit...

Nga Boldnews.al Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi në detyrë drejtuesen e Prokurorisë për Krime të Rënda, Donika Prela, duke justifikuar çdo transaksion të saj...

VIDEO/ Skema e abuzimit të Spiropalit, kërkohet hetim pasuror

Partia Demokratike denoncoi skemën sesi Elisa Spiropali, ministre e Shtetit, ka favorizuar vëllain e saj për përfitimin e tenderave. Jorida Tabaku, deputete e PD-së, theksoi...

Pasuria e Guvernatorit të BSH: Prindërit më dhuruan tre apartamente

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, ka një pasuri të konsiderueshme. Nga deklarimet e siguruara nga Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të...