E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Parukeri

Etiketim: parukeri

Anglia rihap baret, restorantet dhe parukeritë, për herë të parë në...

Për herë të parë në tre muaj Anglia lejoi hapjen e restoranteve, bareve dhe salloneve të bukurisë, të cilat u mbyllën si pasojë e...
WhatsApp DENONCO