E hënë, Maj 25, 2020
Etiketimet Pano soko

Etiketim: pano soko

Pano Soko: Lekët e donatorëve nuk do i marrim edhe dy...

Eksperti i ekonomisë Pano Soko ka thënë se 800 milionëshi i kredisë që është dhënë nga konferenca e donatorëve, nuk mund të tërhiqet nga...

“Rekordi historik me 1.2 mld euro borxh”/ Aktivisti: Na ka mbetur...

Pano Soko, aktivist i Nismës Thurje, përmes një postimi në rrjet shkruan se në 2020 po vendoset rekordi historik me 1.2 mld euro borxh....

Pashi at’Zot se dy veshka kemi gjithsej / Reagimi epik i...

Eksperti i Ekonomisë, Pano Soko, aktivist i shoqërisë civile, përmes një komenti në rrjetet sociale, ka ironizuar atë që po ndodh me shqiptarët, që...

Lidhja e Ahmetajt me Klodian Zoton, kush qëndron pas inceneratorëve/ Pano...

Pano Soko, ekspert i ekonomisë, dhe aktivist i shoqërisë civile, ka postuar në rrjet një koment në rrjetet sociale, ndërsa shkruan se Shqipëria gjatë...

BE na pranon kur të mos jemi fabrikë drogërash as lavatriçe...

Aktivisti i shoqërisë civile, Pano Soko, përmes një komenti në rrjetet sociale argumenton arsyet pse Shqip♪7risë nuk iu hapën negociatat me BE-në. Ai shkruan se...

Duhet ndryshuar sistemi, në të kundërt Rama do n’a përdhunojë…/ “Shpërthen”...

Eksperti i ekonomisë, Pano Soko, aktivist i shoqërisë civile, përmes një postimi në rrjet ka ripërsëritur thirrjen për ndryshimin e sistemit, si të vetmen...

Deklarata e fortë/ “Duhet ndryshim sistemi, paratë që fitohen nga tenderat...

Eksperti i ekonomisë, Pano Soko, aktivist i shoqërisë civile, tha mbrëmjen e sotme se kemi që në 1992 që përpiqemi të hyjmë në Europë,...

Abuzimet e Veliajt, eksperti publikon shifrat/ Sfidon Lalin dhe Fugën me...

Pano Soko, ekspert i ekonomisë, i cili pak ditë më parë publikoi shifrat e abuzimeve me fondet nga Bashkia e Tiranës së drejtuar nga...
WhatsApp DENONCO