E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Ironia e Palokës: E kuptuat tani sa vizionar është Rama/ FOTO

Nënkryetari i PD, Edi paloka, ka ironizuar përes rrjeteve sociale, Kryeministrin Edi Rama. Paloka ka postuar në rrjet dy foto, ndërsa shkruan "e kuptuat...

Paloka-Ramës: Hapi i madh i shqiptarëve hidhet kur ti dhe “Tiret”...

Edi paloka, nënkryetar i PD, reagoi përmes një postimi në rrjetet sociale ndaj deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, i cili reagoi sërisht sot mbi...

Paloka prezanton Flamur Hoxhën në Kukës: PD më 25 prill merr...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka prezantuar pasditen e sotme drejtuesin e ri politik të PD-së, për qarkun e Kukësit në zgjedhjet e...

Sulmet ndaj BE e SHBA, Paloka: Pas 25 prillit, Rama do...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, shprehet se sulmet e njëpasnjëshme të Edi Ramës kundër BE dhe SHBA, mund të shpjegohen vetëm me largimin e...

Premtoi resortin e skive në Korçë/ Paloka-Ramës: Të njëjtin premtim bëre...

Edi Paloka, nënkryetar i PD, ka ironizuar sot deklarimet e Kryeministrit Edi Rama në Korçë, i cili premtoi ndërtimin e një resorti skijsh. Madje...

Paloka: Rama biznes me mafien, po shkatërron Shqipërinë

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, akuzoi Kryeministrin Edi Rama për biznesin që bën me mafien, ndërkohë që po shkatërron Shqipërinë. Paloka shkruan në rrjetet sociale...

Paloka: Më 25 prill largojmë të keqen, por kaq nuk mjafton

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, i cili vshtë caktuar nga kreu demokrat Lulzim Basha, si drejtues politik i demokratëve në Qarkun e Durrësit, shprehet...

Darka në Dubai, Paloka: Shikoni luksin e shfrenuar të ministrave, janë...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me darkën e ministrav të Ramës, Arben Ahmetaj e Belinda...

“Durrësi qarku më i vështirë”, Paloka: Rama ishte i pashpresë ndaj...

Edi Paloka është emri i përfaqësuesit politik që Partia Demokratike ka zgjedhë për qarkun e Durrësit në zgjedhjet e 25 prillit të 2021. Paloka i...

“Tekat e tij i paguajnë shqiptarët”/ Paloka publikon videon: Rama gënjen,...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar në Facebook një video me deklaratat e kryeministrit Rama. Paloka thotë se Rama gënjën dhe se tekat...

Paloka: Rama ka një gjë të “mirë”, këta që vetëshiten i...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar përmes rrjeteve sociale, lidhur me bashkimin e ish-ministrit dhe ish-deputetit të LSI-së, Nasip Naço, me Partinë Socialiste....

Mllefi i intelektualëve ndaj Ramës, Paloka publikon bisedën: Ja objektivi i...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, shkruan në rrjetet sociale se Kryeministri dhe ata që paguhen me paratë që na vjedh ne, kanë vendosur...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Paloka-Ramës: Po preke votat, do të duken...

Nënkyretari i PD-së, Edi Paloka, i ka dhënë një paralajmërim të qartë Kryeministrit Edi Rama, lidhur me zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Paloka shprehet se...
WhatsApp DENONCO