E martë, Gusht 11, 2020
Etiketimet Paga e luftes

Etiketim: paga e luftes

Ministrja Denaj: 7 mijë punonjës s’kanë marrë pagën e luftës, ja...

E ftuar në 'Open', ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj dha shifrat për dhënien e pagës së luftës. Denaj tha se ka 7 mijë...

Publikohet lista/ Ja 5 mijë punonjësit, për të cilët punëdhënësi nuk...

Pas përfundimit të afatit të aplikimit për ndihmën financiare nga punëdhënësit, Drejtoria e Tatimeve ka publikuar listën e punonjësve që janë përfitues dhe për...

Mesazhi për ndihmën 40 mijë lekë u shkon dhe individëve që...

Mesazhi se janë përfitues të ndihmës prej 40 mijë lekësh u ka shkuar ditën e fundit shumë individëve, po ndër ta edhe atyre që...

Sot, afati i fundit për të aplikuar për ‘pagën e luftës’...

E marta, 5 maj, është dita e fundit kur mund të aplikoni për të përfituar ‘pagën e luftës’ prej 26 mijë lekësh, pjesë e...

3 400 biznese plotësojnë kriteret për “pagën e luftës”, por ende...

Zëvendësministrja e Financave dhe Ekonomisë, Vasilika Vjero deklaroi se deri tani kanë përfituar nga dy paketat financiare të qeverisë 132 347 individë, nga të...

A përfitojnë pagë lufte të papunët para pandemisë? Ja çfarë thotë...

Drejtoresha e Tatimeve, Delinda Ibrahimaj e ftuar në Open në Top Channel foli dhe dha sqarime drejt pagave të luftës. Ibrahimaj iu përgjigj edhe...

“Paga e luftës, ngjall panik” / Debati, Denaj: Po ecim me...

Ministra e Financave Anila Denaj pranoi mbrëmjen e sotme në Opinion se termi “pagë lufte” është i rëndë dhe ngjall panik te qytetarët. Gjithsesi...

“Paga e luftës”, Rama: Në 20 prill nis shpërndarja për 176...

Kryeministri Edi Rama përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se pagesa e zgjeruar mbështet me nje pagesë direkte prej 40 mijë lekësh 176 mijë familje. Rama...

Demagogjia me “pagën e luftës” / Pas procedurave burokratike, ja shuma...

Kryeministri Edi Rama pasi shpalli luftën me armikun e padukshëm, sikundër konsideron koronavirusin, tha se qytetarët që kanë humbur vendin e punës, apo ato...

“Paga e luftës”, hapat që ndiqen nga biznesi i vogël/ Ja...

Nga data 1 prill ka nisur aplikimi i subjekteve të vogla, me qarkullim deri në 14 milionë lekë, për të përfituar pagën minimale, apo...
WhatsApp DENONCO