E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Ogerta Manastirliu

Etiketim: Ogerta Manastirliu

Ministrja e dështuar e Shëndetësisë

Nga BoldNews.al Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, u shfaq mbrëmjen e të hënës në Opinion, por nuk arriti të japë asnjë parashikim lidhur me atë...

Nga maskat te dezinfektuesit/ ‘Si duhet të veproni kur dilni me...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë disa këshilla për qytetarët për mënyrën se si duhet të veprojnë kur dalin me miqtë në kohën...

Manastirliu kritikon deputetët për mos mbajtjen e maskës

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu kritikoi kolegët e saj në kuvend për mos mbajtjen e maskës gjatë seancës plenare. Ministrja tha se ata duhet të...

“Në kohën e COVID, maska mbahet për solidaritet”, mjeku shqetësohet nga...

Eksperti i Shëndetit, Erion Dasho ka postuar në Facebook një foto të Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në shoqërinë e mjekut Andi Koraqi dhe...

COVID/ Manastirliu e tregon me video: Ja si të krijoni një...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-udhëzues, që tregon se si krijohet një maskë në kushte shtëpie. Më herët gjatë jave, ministrja njoftoi...

A do të mbyllemi sërish? Manastirliu: Qytetarët duhet ta kuptojnë përmasën...

A do ketë mbyllje sërish të vendit? Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se, nuk parashikohet një mbyllje, por se gjithësesi duke parë numrin...

COVID/ Manastirliu: Tre veprimet e thjeshta që duhet të bëjmë çdo...

Ministrja e Shëndetësië, Ogerta Manastirliu ka një tjetër apel për qytetarët, lidhur me parandalimin e COVID-19. Ajo këshillon të respektohen tre veprime të thjeshta çdo...

COVID/ Paralajmëron Manastirliu: Situata serioze, nuk do tolerohet asnjë neglizhencë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se taskforca antiCOVID do të intensifikojë kontrollet në terren me kapacitete të shtuara, 24...

COVID – Përfundon gjendja e fatkeqësisë natyrore/ Manastirliu: Masat ende në...

Sot, më 23 Qershor, përfundon gjendja e fatkeqësisë natyrore që u vendos më 24 Mars si pasojë e situatës nga Covid-19. Ministria e Shëndetësisë, Ogerta...

Qeveria nuk harron “oligarkët”. Manastirliu, 1 mln USD tender pa garë...

Nga BoldNews.al Qeveria shqiptare ka deklaruar publikisht se ka vendosur pezullimin e kontratave koncensionare në Shëndetësi për shkak të Covid-19. Por, ajo është kujdesur që...

Tenderat “Covid”/ SPAK, hetim për “Farma Net Albania”. Dyshime për abuzim...

Nga BoldNews.al Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi mbrëmjen e së Hënës se Prokuroria Speciale-SPAK, ka nisur hetimet për tenderin "sekret" 3.5 milionë euro, të...

Monopoli i oksigjenit në spitale, Manastirliu jep 5 milion euro tender...

Nga BoldNews.al Tenderat e Ministrisë së Shëndetësisë kanë zbuluar një situatë tërësisht monopol në tregun e oksigjenit për qëllime mjekësore. Së fundmi, Ministria e Shëndetësisë, e...

Shifrat/ Ulet numri i rasteve të reja dhe të prekurve aktivë...

Arrin 773 numri i personave që janë prekur nga koronavirusi vend që nga shpërthimi i virusit. Shifrën e bëri publike Ministrja e Shëndetësisë Ogerta...
WhatsApp DENONCO