E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Nushi

Etiketim: nushi

“Fondi prej 5 mln euro i shpërblimeve për mjekët iu dha...

Prof.Dr Gazmend Koduzi ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale, lidhur me shpërblimet e mjekëve dhe infermirëve, shumë rreth 5 mln euro,...

Në mbrojtje të konçensioneve/ Rama: Paratë për rindërtim do i gjejnë...

Kryeministri Edi Rama u shpreh i vendosur mëngjesin e sotëm për të mbrojtur konçensionet, ndërsa kreu demokrat Lulzim Basha i ka propozuar që 150...

Emërimi i ‘shokut’ të Alizotit drejtor policie/ Ja si Ardi Veliu...

Ardi Veliu, Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, ka firmosur së fundmi urdhërin për emërimin e Andon Markos në krye të Drejtorisë së...

Dhuna ndaj Luçiano Boçit/ Basha mesazh të fortë: Banditi Bert Nushi...

Kreu demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar lidhur me dhunën që policia ka ushtruar ndaj ish-deputeit, Luçiano Boçi. Sipas Bashës, ky akt dëshmon frikën dhe fundin...

U kap në përgjime me Fredi Alizotin, Bert Nushi kërcënon me...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi është shoqëruar nga policia e Elbasanit, pasi së bashku me disa persona të tjerë tentuan që ti bllokojnë...
WhatsApp DENONCO