E mërkurë, Qershor 16, 2021
Etiketimet Ndryshe boldnew shsot domain

Etiketim: ndryshe boldnew shsot domain

Arkeologët në Izrael bëjnë zbulimin e rrallë, gjejnë vezën e pulës...

Autoriteti Izraelit i Antikiteteve ka njoftuar se arkeologët nga Izraeli kanë bërë gërmime në qytetin e Yavne dhe kanë gjetur një vezë pule, e...

Të gjithë sytë gati nga qielli/ Ju ku dhe kur do...

Eklipsi i parë diellor i vitit 2021 do të jetë i dukshëm në Hemisferën Veriore të enjten (10 qershor) në mëngjes. Eklipset diellore ndodhin kur...

Ja pse Pangolins është kafsha më e shitur në planet

Derisa u fajësua për transmetimin e koronavirusit të ri tek njerëzit në shpërthimin e pandemisë COVID19, pothuajse askush nuk kishte dëgjuar për të, të...

I riu vishet si nuse në dasmën e të dashurës sekrete,...

Një burrë në Indi i cili ishte veshur si ‘nuse’ në mënyrë që t’i afrohej të dashurës së tij sekrete në ditën e saj...

Nga ‘69’ tek ‘gërshëra’/ 10 pozicionet më të çmendura të s*ksit...

Sigurisht që disa pozicione na ndezin më shumë se disa të tjera. Ne jemi kuriozë për pozicionet me të cilat orgazma është e garantuar...

Sherr për parkingun, fermeri i shtyp makinën me traktor (Video)

Momentet dramatike kur një fermer i acaruar nga zënka për një vend parkimi merr përpara me traktor një makinën e rrezikon dhe jetën e...

Për herë të parë/ Filmohet shpërthim më i madh në Univers...

Astronomët zbuluan shpërthimin e rrezeve gama GRB 190829A më 29 gusht 2019, rreth 1 miliard vite dritë larg Tokës. Ky shpërthim konsiderohet relativisht afër...

Policia bëhet qesharake, merr rimorkio për të sekuestruar skuterin

Policia angleze është bërë objekt talljesh në rrjetet sociale, pasi postoi një foto të një skuteri elektrik të sekuestruar, mbi një rimorkio që përdoret...

‘Më e vlefshme se ari’/ Ja ‘lulja’ që të bën të...

“Çmimi i shafranit varion, ku prodhuesit francez e shesin rreth 56-60 euro gramin. Ne kemi gjetur çmim deri në 250 euro për gram” Lule shafrani,...

‘Shko, vishu mirë dhe kthehu prapë’/ Ministren e përzënë nga parlamenti...

Një ministre në Tanzani është përzënë nga Parlamenti pasi kishte veshur pantalluna që u konsideruan “shumë të ngushta”. Condester Sichëale u largua nga seanca pasi...

Kërkimet për naftë zbulojnë gjurmë parahistorike në Përmet (Foto)

Disa furra parahistorike që kanë shërbyer për pjekjen e qeramikës janë zbuluar në afërsi të qytetit të Përmetit. Zbulimi është bërë gjatë punimeve të kompanisë...

Nusja vdes gjatë martesës, burri merr për grua motrën më të...

Një nuse në Indi humbi jetën gjatë ceremonisë së martesës dhe burri i saj në pritje, mori për grua motrën e saj të vogël. Ajo...

Beteja për jetë a vdekje/ Luftë mes gjarpërit gjigant dhe qenit,...

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, momentet kur qeni bari dhe gjarpri u përplasën në vresht të lënë pa frymë. Në fund të...
WhatsApp DENONCO