E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Nderhyrje estetike

Etiketim: nderhyrje estetike

Këngëtarja e njohur e thotë troç: Më duhen 2-3 mijë euro...

Këngëtarja Xheisara Frisku, e ftuar në "Ftesë në 5", pranoi hapur se nuk është shumë tip i apasionuar pas palestrës. Ajo pohoi se është regjistruar...

Khloe Kardashian shpenzon 100.000 paund në muaj për ndërhyrje estetike, familjarët...

Khloe Kardashian është kritikuar shumë nga fansat muajt e fundit, për shkak të ndryshimeve që ka bërë në fytyrë, pasi në çdo foto që...

Bëri ndërhyrje kirurgjikale në hundë, Rovena Stefa tregon momente nga salla...

Këngëtarja Rovena Stefa foli për herë të parë pas ndërhyrjes së bërë në hundë, në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Këngëtarja tha se...

Arbenita “zhduket” nga rrjetet sociale menjëherë sapo klinika në Rusi i...

Modelja Arbenita Ismajli humbi papritur çdo gjurmë nga rrjetet sociale. Mirëpo, teksa të gjithë vrisnim mendjen nëse “zhdukja” e saj kishte të bënte me...

Besa Kokëdhima pranon për herë të parë ndërhyrjet estetike në fytyrë

Besa Kokëdhima ka qenë shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të ndryshimeve të saj në pamjen e jashtme. Alketa Vjesiu ia ka vënë...

Ndërhyrja në gjoks, heqja e dhjamit në bark/ Rudina Dembacaj tregon...

Rudina Dembacaj është e njohur për çiltërsinë dhe tipin e saj e të thënit të gjërave troç ndaj kujtdo. Ajo ka zgjedhur të flasë...
WhatsApp DENONCO