E shtunë, Janar 16, 2021
Etiketimet Mynih

Etiketim: mynih

Kremlini akuza NATO-s dhe BE për nxitje të tensioneve/ Rama e...

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov ka akuzuar NATO-n dhe Evropën se po nxit tensione në kontinent, teksa i ka bërë thirrje liderëve botërorë...

Nga përplasjet mes Kurtit dhe Vuçiçit te debati për minishengenin/ Ja...

Në Mynih në kuadër të Konferencës për Sigurinë u zhvillua të premten një debat edhe për Ballkanin Perëndimor. Paneli i diskutimit ka qenë me...
WhatsApp DENONCO