E martë, Tetor 26, 2021
Etiketimet Mustafa Hysi

Etiketim: Mustafa Hysi

“Na le shpejt profesor”, lojtari i Skënderbeut emocionon me fjalët pas...

Ndarja nga jeta e Mustafa Hysit ka tronditur mbarë opinionin sportiv në vend. I pari që ka reaguar është Vangjel Zguro. Mbrojtësi i majtë i...

Futbolli shqiptar në zi/ Ndahet nga jeta ish-lojtari dhe ish-trajneri

Lajm i trishtë për futbollin shqiptar: ish-trajneri, lojtari dhe njëkohësisht administratori i AF Luftëtari, Mustafa Hysi, ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku...