E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Muc Nano

Etiketim: Muc Nano

Muç Nanos i vjen keq për Veliajn/ Rama i kërkoi hesap...

Analisti Mustafa Nano, i njohur për qëndrimet pro të majtës, pavarësisht se ndodnjëherë shfaqet edhe kritik, është shprehur i shqetësuar lidhur me mënyrën se...

Muç Nano e kap edhe me Rovena Dilon: Kënga e saj...

Me tekst mizerabël e ka konsideruar Mustafa Nano në “Provokacija” këngën e Rovena Dilos, me të cilën mori pjesë në “Kënga Magjike”. Në monologun...

Muç Nano shpërthen ndaj Cakajt: Nëse nuk ka problem me ekuilibrin...

Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet më 25 nëntor ka tërhequr vëmendjen e drejtuesit të emisionit “Provokacija” në Abc News, Mustafa Nano....

Muç Nano thirrje Kuvendit/ Mos zgjidhni Arta Markun, do përkeqësonte… (VIDEO)

Mustafa Nano i ka bërë thirrje Kuvendit që të mos votojë Arta Markun si Prokurore të Përgjithshme. Në monologun e kësaj të marte ai...

Ina, Ina hiqi bre*ët/ Muç Nano: Kush është vajza që Edi...

Mustafa Nano ka promovuar së fundi librin e tij “Si e kam njohur…” . Ai sjell në këtë vepër mbresat dhe kujtimet me...

Replika/ Pyetja e Mustafa Nanos që hutoi Ramën: A e ke...

Kryeministri Edi Rama u përball mbrëmjen e djeshme me një panel gazetarësh dhe analistësh. Rama u shfaq nervoz, veçanërisht për çështjet që lidheshin me...

Elvis Naçi profet mbi profetët, edhe Ronaldo ngjan më mysliman se...

Në monologun e tij në emisionin “Provokacija”, analisti Mustafa Nano u ndal tek një video e imamit të njohur shqiptar, Elvis Naçi, që pasi...

Muç Nano ironizon Spiropalin: Rama është bosi jot, pse se pranon…

Analisti Mustafa Nano ka ironizuar ministren Elisa Spiropali, e cila në studion e Opinion, mbajti një qëndrim të prerë dhe mospërfillës ndaj vendimit të...

Muç Nano bën deklaratën befasuese/ Opozitës i duhet hequr kapelja…

Analisti Mustafa Nano tha se opozitës i duhet hequr kapelja dhe meriton respektin maksimal përsa i takon luftës kundër kanabisit. “Mua më hapën sytë, po...

VIDEO/ “Gjoksi im?” Ilda Bejleri i kthehet Nanos: Dëgjo këtu o...

Vazhdojnë përplasjet në distancë mes gazetares Ilda Bejleri dhe analisti Mustafa Nano, pasi ky i fundit komentoi paraqitjen televizive të disa moderatoreve. Dhe gazetarja Bejleri...
WhatsApp DENONCO