E entje, Korrik 16, 2020
Etiketimet Metodologji

Etiketim: metodologji

Ringritja pas tërmetit/ Metodologjia e profesorëve amerikanë: Ja çfarë rekomandojnë

Në përgjigje të tërmeteve të kaluara në Kaliforni dhe në Japoni komunitetet e prekura i janë drejtuar sfidës së riparimit dhe rindërtimit pas tërmetit. Profesorët...
WhatsApp DENONCO