E premte, Nentor 27, 2020
Etiketimet Metani

Etiketim: Metani

“Hileja” në Kushtetutë/ “Xhafaj” vuri nën kontroll politik Inspektorin e Lartë...

Nga Boldnews.al Komisioni Parlamentar i Reformës në Drejtësi, i drejtuar nga Fatmir Xhafaj, ka përdorur në mënyrë hileqarë një sugjerim paraprak të Komisionit të Venecias,...

Berisha pas artikullit të “BoldNews”: Dëshmi flagrante e degradimit të vetingut

Ish-kryeministri Sali Berisha reagon pas artikullit të “BoldNews” që nxori në pah standarte të shumëfishta që aplikon Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për verifikimin...

Yuri Kim dhe Soreca në zyrën e Metanit: ILD institucion i...

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, dhe ai i Bashkimit Europian, Luigi Soreca zhvilluan një takim me kreun e Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metanin. Sipas...

Inspektori i Lartë i Drejtësisë, KED publikon listën/ Vëllai i ish-ministres...

Artur Metani, vëllai i ish-ministres së Rilindjes, Eglantina Gjermeni, dhe këshilltar i Presidentëve në periudhën 2002-2012, renditet i pari nga Këshilli i Emërimeve në...
WhatsApp DENONCO