E martë, Korrik 7, 2020
Etiketimet Merkato

Etiketim: Merkato

Partizani gati “të lëvizë gurët” në merkato, të kuqtë synojnë ish-lojtarin...

Situata e vështirë që po kalon Partizani në këtë sezon ka bërë që drejtuesit e klubit të mendojnë për ndryshime të rëndësishme në skuadër. Një...

Juventusi nuk ndalet në merkato, pas Arthur synohet ylli i Bayern...

Juventusi vazhdon me projektin e saj për përforcimin e mëtejshëm skuadrës. Pas Arthur i cili do t’i bashkohet bardhezinjve në fundin e sezonit, trajneri...

Zyrtare/ Mësohet data e hapjes së merkatos në Serie A

Federata Italiane e Futbollit ka njoftuar zyrtarisht datat e reja për merkaton e transferimeve. Sesioni i lëvizjeve të lojtarëve do jetë nga 1 shtatori deri...

Kufizimet prej coronavirusit, Juventus propozon merkato të stilit të NBA

Kufizimet e futbollit prej “Coronavirus” ndryshojnë gjithashtu edhe rregullat e merkatos. Shumë klube tashmë raportojnë humbje të financave të cilat do të ishin shfaqeshin...

Jo vetëm në fushë, Juve-Inter përballen edhe në merkato, skuadrat në...

Juventus dhe Inter do të përballen mbrëmjen e nesërme, në ndeshjen që mund të vendosë shumë për fatet e titullit kampion në Serinë A....

I shënoi supergol në “Old Trafford”, United e vendos si objektivin...

Manchester United pritet që të jetë mjaft aktiv në merkaton e janarit, me “Djajtë e Kuq” që do të përpiqen të bëjnë përforcimet e...

Interi “godet” në merkato/ Conte “fërkon” duart

Më parë dukeshin si thashetheme, por gjithçka duket se po konkretizohet, pasi Olivier Giroud pritet t’i bashkohet skuadrës së Interit në merkaton e janarit. “Gazzetta...

Çmenduritë e merkatos/ PSG merr vendimin final për Neymar

Çmenduritë e merkatos së janarit duket se nuk do të përfundojnë dhe lajmi më i bujshëm deri më tani, është padiskutim ai i publikuar...

Interi përgatit goditjet në janar, ja dy emrat më të përfolur

Antonio Conte është ankuar për mungesën e lojtarëve në skuadër, sidomos në fazën sulmuese, kjo për shkak dhe dëmtimeve të shumta. Për të kënaqur Konten...

Bernardeschi “digjet” nga konkurrenca, mund të largohet në janar

Maurizio Sarri “djeg” Federico Bernardeschin. 25-vjeçari duket se nuk e bind plotësisht trajnerin toskan, i cili preferon më shumë Dybalan e Douglas Costan si...

Real Madrid, gati 60 milion euro për portierin e Seria A

Real Madrid prej muajsh është vënë në kërkim të një portieri për sezonin e ardhshëm dhe shpesh herë emri që është përfolur ka qenë...
WhatsApp DENONCO