E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Mcgregor

Etiketim: mcgregor

Poirier lë me pasoja McGregor-in, irlandezi rrezikon 6 muaj pezullim nga...

Conor McGregor rrezikon të qëndrojë 6 muaj pushim pas vendimit të marrë nga komisioni mjekësor i UFC-së. Irlandezi u mposht nga Dustin Poirier me...

Video/ Mcgregor në tapet, momenti kur Dustin Porier “bombardon” irlandezin

Conor McGregor pësoi humbjen e parë me nokaut në karrierë në orët e para të këtij mëngjesi në ndeshjen kryesore në UFC 257. Në kërkim...

Edhe pak orë na ndajnë nga ndeshja McGregor-Poirier, ja shuma që...

Conor McGregor dhe Dustin Poirier do të përballen rreth orës 04:00 me orën tonë në UFC 257. Irlandezi dhe amerikani do të luftojnë për garën...

Superndeshja McGregor-Poirier, zbulohen përfitimet e dy luftëtarëve

Conor McGregor do të rikthehet sërish në kafaz për të luftuar, teksa përballë do të ketë Dustin Poirier, të cilin gjashtë vite më parë...

McGregor nuk e harron humbjen ndaj Khabib, irlandezi provokon rusin: Më...

Conor McGrgeor këmbëngul se do ta shkatërronte Khabib Nurmagomedovin nëse do të ndesheshin sërish bashkë. Irlandezi 32-vjeçar u mund dy vite më parë nga kampioni...

Video/ “Është luftëtar i shkëlqyeshëm por e rrëzoj për 60 sekonda”,...

Conor McGregor nis të dhurojë që tani “show” përmes deklaratave. Luftëtari irlandez do të ndeshet me Dustin Poirier në sfidën kryesore të UFC 257...

“Më zhgënjeu në oktagon, u bë si fëmija para babait”, Khabib...

Khabib Nurmagomedov i mundi të gjithë dhe në fund vendosi të tërhiqet nga MMA. Mes “viktimave” të rusit ishte edhe Conor McGregor dhe Khabib...

Khabib i mohon revanshin Mcgregor-it: Kuajtë nuk garojnë kundër majmunëve

Janë të shumtë fansat e arteve marciale mikse që prej vitesh kërkojnë një revansh mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor. Rusi, kampion bote në...

McGregor pas fitores së Khabib: Respekte, për ty e babanë! E...

Khabib Nurmagomedov largohet si kampion. Dy raunde iu deshën për t’u konfirmuar kampion teksa mposhti Justin Gaethje. Sigurisht përdori armën e tij më të...

Mcgregor rikthehet në oktagon, irlandezi bën publike dhe datën

Pas deklaratës së Dana White, se Conor McGregor ka vetëm një datë për t’u rikthyer në kafaz, 23 janarin e vitit të ardhshëm, ka...

Mayweather tallet me McGregor, ndërsa thotë se për 300 mln dollarë...

Pas lajmeve se Manny Pacquiao është i gatshëm të ngjitej në ring kundër yllit të luftimeve të UFC, Conor McGregor, ka reaguar edhe i...

E bujshme/ Rikthehet Mcgregor, sfidon në boks Manny Pacquiao

Boksieri Manny Pacquiao ka konfirmuar se do zhvillojë një ndeshje kundër Conor McGregor, ku boksi do të sfidojë dhe një herë sportin e MMA. Ylli...

Trajneri i Mayweather tregon se si Mcgregor tentoi ta “blejë” përpara...

Nate Jones, një nga trajnerët e Floyd Mayweather, ka bërë me dije se Conor McGregor i ka ofruar 1.5 milionë dollarë në vitin 2017,...
WhatsApp DENONCO