E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Marreveshja detit

Etiketim: marreveshja detit

Marrëveshja e detit/ Bushati e Kotzias takohen në Greqi: Rama-Tsipras do...

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, dhe Nicos Kotzias, ish-kreu i diplomacisë greke, kanë marrë pjesë në konferencën shkencore të organizuar nga Ministria e Jashtme...
WhatsApp DENONCO