E hënë, Dhjetor 9, 2019
Etiketimet Marjan laca

Etiketim: marjan laca

Ish-truproja i Jozefina Topallit emërohet drejtues në doganë/ Çfarë po ndodh...

Marjan Laca, i cili që në kohën e PD mbante gradën kryekomisar në polici, ish-bodigardi i Jozefina Topallit dhe në vitin 2013 ka qenë...
WhatsApp DENONCO