E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Mariola Rapaj

Etiketim: Mariola Rapaj

Ish-bashkëshorti i vrau fëmijën, dëshmia e gruas: Nuk e kisha imagjinuar...

Detaje të reja raportohen nga mediat italiane lidhur me ngjarjen e ndodhur një ditë më parë, ku fëmijë 10 vjeç, i biri i një...

Fëmija shqiptar vritet nga i ati në Itali (FOTO)

Një fëmijë me origjine shqiptare, djali i një 44-vjeçari polak dhe i një 32-vjeçareje shqiptare, është vrarë nga i ati, ditën e djeshme, në...

Të Fundit