E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Marash Kumbulla

Etiketim: Marash Kumbulla

Marash Kumbulla pozitiv me koronavirus, humb ndeshjet me kombëtaren

Marash Kumbulla nuk udhëtoi drejt Shqipërisë, pasi ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Mbrojtësi ishte i izoluar në shtëpi, por duket se frika e tij...

I dha fitoren Romës, Marash Kumbulla zgjidhet në formacionin e javës...

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, pati një debutimëndrrash në Europa League teksa me golin e tij i dhuroi 3 pikë të arta Romës...

Video/ Marash Kumbulla debuton me gol në Europa League, i jep...

Marash Kumbulla debuton me gol në Europa League. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare e nisi titullar me Romën kundër Young Boys dhe tani i jep...

Kumbulla: Nuk e di nëse jam titullar i Kombëtares, ja ç’më...

Marash Kumbulla vjen në Kombëtare pas një momenti fantastik në karrierën e tij. 20-vjeçari vetëm pak kohë më parë u transferua te Roma, ku...

Zyrtare/ Marash Kumbulla transferohet te Roma

Marash Kumbulla ka kompletuar transferimin tek Roma. Transferimi do jetë në formën e huazimit për dy vite me të drejtë blerjeje. Mbrojtësi shqiptar do veshë...

Mediat italiane: Marash Kumbulla futbollist i Romës, detajet e transferimit!

Duket se e ardhmja e Marash Kumbullës do të jetë te Roma. Agjenti i mbrojtësit të kombëtares shqiptare ka zbarkuar në Romë dhe ka arritur...

Marash Kumbulla i Interit, zikaltërit pranë marrëveshjes finale me Veronën

Lazio tentoi të bënte gjithçka, ta çonte ofertën në 20 milion euro dhe të jepte në këmbim edhe dy lojtarë, por Marash Kumbulla e...

2 lojtarë dhe 20 milionë euro, Verona tundohet nga oferta e...

Lazio është e vendosur që të nënshkruajë me mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Ashtu siç raporton, “Il Messaggero”, drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare...

Marash Kumbulla larg Veronës, veprimi i fundit i klubit “vulos” gjithçka

Marash Kumbulla nuk do të jetë pjesë e Veronës për sezonin e ardhshëm. Veprimi i fundit i Hellas Verona e konfirmon largimin e 20-vjeçarit të...

Interi dhe Juventusi kryesojnë garën për shërbimet e Marash Kumbullës

Interi dhe Juventusi po kryesojnë garën për të nënshkruar me Marash Kumbullën, me Veronën që kërkon 28 milion euro plus 7 të tjera në...

Kumbulla te Juventusi? Mediat italiane japin lajmin e bujshëm!

Juventusi duket se ka arritur marrëveshjen me Marash Kumbullën. “Zonja e Vjetër” ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Hellas Veronës dhe duket...

Interesimi i lartë për Kumbullën, Verona del me një qëndrim zyrtar

Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është një ndër më të kërkuarit në merkaton e verës. Gjatë këtij sezoni ai ka bërë hapin e madh në...

Të gjithë duan të “kapin” Kumbullën, në garë për shqiptarin futet...

Marash Kumbulla është një ndër mbrojtësit e rinj më premtues në Serie A. Qendërmbrojtësi prej kohësh është në qendër të vëmendjes të shumë klubeve...
WhatsApp DENONCO