E martë, Dhjetor 1, 2020
Etiketimet Maqedoni e veriut

Etiketim: maqedoni e veriut

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 29 viktima dhe 1069 raste të...

Shifra të larta vijnë nga Maqedonia e Veriut. Në 24 orët e fundit në këtë vend janë regjistruar 29 viktima dhe 1 069 raste...

“Shpresoj për Maqedoninë”/ Merkel: S’mund ta premtoj çeljen e negociatave me...

Kancelarja gjermane Angela Merkel, në një takim virtual me parlamentarët e vendeve anëtarë dhe kandidate të BE-së, është shprehur skeptike për çeljen e negociatave...

Rekord viktimash nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka shënuar sot rekord të ri të viktimave nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar për 41 të vdekur dhe 1022...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 30 viktima dhe mbi 1100 raste...

Pandemia e koronavirusit vijon të shkaktojë viktima në Maqedoninë e Veriut. Kështu, sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit, në vendin fqinj kanë...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 39 viktima dhe mbi 1.200 raste...

Maqedonia e Veriut vijon të mbetet një nga vendet më të prekura nga koronavirusi në rajonin tonë. Sipas Ministrisë së shëndetësisë në 24 orët e...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 1039 raste të reja dhe 15...

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën 15 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë realizuar 3, 143...

Koronavirusi në Maqedoni.V/ 1.237 raste të reja dhe 39 viktima në...

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, informon se në 24 orët e fundit janë kryer 3.200 teste, ndërsa janë regjistruar 1.237 raste të...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 26 viktima dhe 1200 të infektuar...

Maqedonia e Veriut nuk gjen qetësi nga rritja e numrit të rasteve të reja ditore me Covid. Gjatë 24 orëve të fundit një tjetër...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 977 raste të reja dhe 31...

Në Maqedoninë e Veriut është shënuar një tjetër shifër rekord me raste të reja të koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 1321 raste të reja dhe 26...

Vijon të jetë e rënduar situata si pasojë e pandemisë në Maqedoninë e Veriut. Në buletinin ditor të Ministrisë së Shëndetësisë mësohet se nga 3836...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ Mbi 1000 të infektuar, 13 viktima...

Maqedonia e Veriut ndodhet në një situatë alarmante persa i përket përhapjes së koronavirusit. Gjatë 24 orëve të fundit një tjetër rekord i ri është...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 865 raste të reja dhe 10...

Maqedonia e Veriut sot ka shënuar dhjetë viktima nga koronavirusi, me çka numri i përgjithshëm i viktimave, që nga paraqitja e pandemisë, ka arritur...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 862 raste të reja dhe 14...

Maqedonia e Veriut ka regjistruar sot sërish një bilanc të rënduar nga COVID-19. 862 raste të reja janë shënuar sot, 8 më pak se...
WhatsApp DENONCO