E shtunë, Janar 25, 2020
Etiketimet Makina

Etiketim: makina

Pamje të rënda/ Aksidenti me dy viktima në Tiranë, ja si...

Një aksident i rëndë u regjistrua pasditen e 2 janarit në Tiranë, ku dy kalimtarë humbën jetën. Aksidenti ka ndodhur në zonën e "Xhamllikut”, në...

Aksident/ Përplasen dy makina, njëra prej tyre merr flakë

Një aksident automobilistik është regjistruar para pak minutash në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, në fshatin Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Burime bëjnë...

VIDEO+FOTO/ Makina kthehet përmbys në mes të Tiranës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Durrësit, në Tiranë, ku një automjet është kthyer përmbys. Ende nuk dihet nëse ka të...

I dogji makinën bashkëfshatarit, arrestohet nga policia

Policia arrestoi një shtetas me dyshimin se i dogji makinën një bashkëqytetari, ngjarje e ndodhur mëngjesin e sotëm, në fshatin Bickë. Në orët e para...

SHBA/ Traileri humb kontrollin nga mjegulla dhe merr përpara makinat dhe...

Shtetet e Bashkuara këtë javë janë përfshirë nga masa të ftohta atmosferike që përhapin dëborë dhe mjegull nëpër vend. Fenomenet e motit po bëhen...

FOTO/ Digjet automjeti në pyll, ja çfarë ka ndodhur

Një automjet ‘Mercedes A Class’ ka marrë flakë gjatë mbrëmjes në kodrat e fshatit Bubq. Makina mësohet se është djegur plotësisht, pavarësish ndërhyrjes në...

VIDEO/ Digjet makina në Vlorë, ja dyshimet…

Një automjet është djegur, ndërsa ndodhej i parkuar në lagjen Pavarësia në Vlorë. Automjeti i djegur është tip Renaul Clio. Në vendin e ngjarjes policia...

Makina përfshihet nga flakët, zjarrfikësit mbërrijnë me vonesë (VIDEO)

Mëngjesin e sotëm, një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e Freskut në Tiranë. Dëshmitarë në vendngjarje kanë bërë të ditur se zjarrfikësit kanë...

Pasioni për shpejtësinë i mori jetën 17-vjeçarit/ Detajet nga aksidenti i...

Një aksident i rëndë automobilistik, i ndodhur pak pas mesnatës së të premtes në qytetin e Gjirokastrës, në lagjen e njohur si “Blloku i...

Digjet automjeti gjatë natës, nisin hetimet / Dyshimet

Makina e një 38-vjeçari në Peqin është djegur plotësisht. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në fshatin Përparim. Mjeti në pronësi të shtetasit E. D., 38...

FOTO/ Aksidenti, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës, pranë QTU-së. Një automjet, duket se ka humbur kontrollin dhe është përplasur fillimisht...

Regjistrimi i makinave nën Euro 4/ DPSHTR: Kujdes, afati përfundon në...

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka publikuar një njoftim për të gjithë ata që kanë të parregjistruar një makinë me kategori...

Atentati ndaj vëllezërve Bresha, policia gjen automjetin e përdorur nga autorët

Një atentat mafioz iu bë dy vëllezërve Bresha mbrëmjen e djeshme në Tepelenë, ndërsa viktimë mbeti Arturi 47 vjeç, dhe i plagosur Artani. Policia nuk...
WhatsApp DENONCO